پودر لباسشویی تیاگل باعث میتواند باعث مسمومیت افراد شود

تشخیص میزان صحیح پودر لباسشویی تیاگل برای قرار دادن در ماشین لباسشویی واقعاً بسیار مهم است زیرا این کار عملکرد صحیح آن را تضمین می کند، باعث صرفه جویی در هزینه و حفظ محیط زیست می شود.

گاهی اوقات ما در دام این فکر می افتیم که مواد شوینده بیشتر به معنای تمیزی بیشتر است، اما کاملا برعکس است: مواد شوینده اضافی می تواند روی پارچه ها رسوب کند، در برابر آبکشی مقاومت می کند و می تواند هاله باقی بگذارد و ماشین لباسشویی می تواند توسط لکه ها و باقی مانده ها آسیب ببیند.

چه مقدار پودر لباسشویی در ماشین لباسشویی استفاده کنیم؟

اولین قانون این است که به دوزهای توصیه شده توسط سازنده مواد شوینده پایبند باشید، اما کمی کمتر کنید، اما همچنین متغیرها را در نظر بگیرید:

  • درجه کثیفی لباس
  • وزن بار
  • سختی آب

شوینده

پودر لباسشویی را در کجای ماشین لباسشویی قرار دهیم؟

به طور معمول سینی مواد شوینده در سمت راست یا چپ بالای ماشین لباسشویی قرار دارد: در داخل چندین محفظه وجود دارد که محصولات باید در آن جا وارد شوند که سپس به طور خودکار در مرحله شستشو خارج شده و به تدریج وارد درام می شوند.

محفظه دوم معمولاً قسمت اصلی است (نماد II) که برای مواد شوینده مایع و پودر در نظر گرفته شده است. حداکثر سطح محصولی که قرار است قرار گیرد نیز در هر محفظه نشان داده شده است.

از طرف دیگر، می‌توان از یک توپ اندازه‌گیری در درام استفاده کرد، بنابراین محصول مستقیماً در وسط لباس‌ها حل می‌شود و همچنین باعث بهبود عملکرد تمیز کردن مواد شوینده می‌شود.

پودر دش پاور دارای فرمول غلیظی است که امکان استفاده کمتر از مواد شوینده را فراهم می کند، در دمای پایین شستشو می شود و دارای ترکیب ضد باقی مانده است: یعنی مواد شوینده خیلی سریع در آب حل می شود.

بسته بندی مقوایی حاوی 80 درصد الیاف بازیافتی است، 100 درصد قابل بازیافت است و با 100 درصد برق خریداری شده از منابع تجدیدپذیر و ضایعات تولید صفر ارسال شده به محل های دفن زباله تولید می شود.